Dżemik 2020 – temat

Konkurs Dżemik 2020 rozpoczął się!

Tegoroczny temat brzmi:

Wirusy!

Obowiązkowy element, który musicie zawrzeć w projekcie, to postać medyka. Sposób jej użycia i znaczenie zależy od Was, upewnijcie się jednak, że występuje w Waszej grze. To ważny punkt regulaminu! Poza tym macie pełną dowolność w interpretacji tematu, gatunku czy oprawie.

Drużyny mogą pracować do końca tygodnia, a najpóźniej do dnia 17 maja, godziny 23:59 powinny załadować swoje projekty na serwer, którego adres właśnie otrzymaliście w mailu (koniecznie sprawdźcie skrzynkę). Jeśli go nie znajdziecie, skontaktujcie się proszę z organizatorami.

Przypominamy o jeszcze jednym ważnym punkcie regulaminu – wraz z grą powinniście dostarczyć instrukcję obsługi. Może mieć ona formę osobnego dokumentu tekstowego, albo znajdować się w samej grze (np. na ekranie tytułowym). Jeśli chcecie, możecie nagrać i udostępnić nam krótki filmik, w którym sami prezentujcie grę! Jeśli potrzebujecie wskazówek jak go nagrać, zachęcamy do zajrzenia do naszego poradnika.

Jeśli potrzebujecie wskazówek odnośnie tworzenia gier, przypominamy o zestawie kursów, jaki umieściliśmy na stronie Dżemiku.

Powodzenia i bawcie się dobrze!

Liczymy na masę wspaniałych gier!

W razie pytań, prosimy o kontakt z organizatorami.