Dżemik 2021 – temat

Konkurs Dżemik 2021 wystartował!

W tym roku temat brzmi:

Podróż w czasie

Obowiązkowy element, który musicie zawrzeć w projekcie, to woda. Jakie będzie mieć znaczenie i jak ją wykorzystacie – to zależy od Was. Upewnijcie się jednak, że występuje w Waszej grze. To ważny punkt regulaminu! Poza tym macie pełną dowolność w interpretacji tematu, gatunku czy oprawie.

Drużyny mogą pracować do końca tygodnia, a najpóźniej do 27 czerwca, godziny 23:59 powinny załadować swoje projekty na serwer, którego adres przyślemy Wam w mailu (dostaniecie go wieczorem). Jeśli nie otrzymacie go do jutra, skontaktujcie się proszę z organizatorami.

Przypominamy o jeszcze jednym ważnym punkcie regulaminu – wraz z grą powinniście dostarczyć instrukcję obsługi. Może mieć ona formę osobnego dokumentu tekstowego, albo znajdować się w samej grze (np. na ekranie tytułowym). Jeśli chcecie, możecie nagrać i udostępnić nam krótki filmik, w którym sami prezentujcie grę! Jeśli potrzebujecie wskazówek jak go nagrać, zachęcamy do zajrzenia do naszego poradnika.

Jeśli potrzebujecie wskazówek odnośnie tworzenia gier, przypominamy o zestawie kursów, jaki umieściliśmy na stronie Dżemiku.

Powodzenia i bawcie się dobrze!

Liczymy na masę wspaniałych gier!

W razie pytań, prosimy o kontakt z organizatorami.