Dżemik 2022 – temat

Konkurs Dżemik 2022 rozpoczyna się!

Tegoroczny temat brzmi:

Pomaganie jest przyjemne

Gry, które wykonacie, muszą zawierać obowiązkowe elementy: paczki oraz kurierów. Jaka będzie ich rola w grze – to zależy od Was. Muszą się w niej jednak pojawić – to istotny punkt regulaminu i jury będzie zwracać na to uwagę. Podobnie temat – oceniana będzie zgodność z tematem, ale liczy się również pomysłowość i interpretacja, wykażcie się zatem kreatywnością.

Na Wasze prace czekamy do 3 czerwca, godziny 23:59. Drużyny mają zatem tydzień na przygotowanie gry i załadowanie pliku (lub plików) na serwer. Jego adres przyślemy Wam w mailu (dostaniecie go wieczorem). Jeśli nie otrzymacie go do jutra, skontaktujcie się proszę z organizatorami.

Przypominamy o jeszcze jednym ważnym punkcie regulaminu – wraz z grą powinniście dostarczyć instrukcję obsługi. Może mieć ona formę osobnego dokumentu tekstowego, albo znajdować się w samej grze (np. na ekranie tytułowym). Jeśli chcecie, możecie nagrać i udostępnić nam krótki filmik, w którym sami prezentujcie grę! Jeśli potrzebujecie wskazówek jak go nagrać, zachęcamy do zajrzenia do naszego poradnika.

Jeśli potrzebujecie wskazówek odnośnie tworzenia gier, przypominamy o zestawie kursów, jaki umieściliśmy na stronie Dżemiku.

Powodzenia i bawcie się dobrze!

Liczymy na masę wspaniałych gier!

W razie pytań, prosimy o kontakt z organizatorami.